tel. 13 4300243


Firma RA-NET jest dostawcą usług telekomunikacyjnych działającym na terenie województwa podkarpackiego. Świadczone przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm dla których nieprzerwany dostęp do informacji ma kluczowe znaczenie. Dysponując zdobytą wiedzą i osiągniętym doświadczeniem staramy się świadczyć usługi  na najwyższym poziomie w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową oraz bezprzewodową.

Jesteśmy elastyczni a swoje działania dostosowujemy do Klienta i projektu, który realizujemy. Zawsze staramy się wychodzić poza oczekiwania, a nie tylko je spełniać. Nie traktujemy naszych Klientów w sposób bezosobowy. U nas każdy może liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb oraz na pełną elastyczność.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz zawieramy umowy na czas określony i nieokreślony z możliwością okresowego zawieszenia usługi. Dla wszytskich klientów oferujemy publiczne adresy IP.


Nasza sieć obejmuje zasiągiem miejscowości:

Haczów, Iskrzynia, Kombornia, Jabłonica Polska, Malinówka, Widacz, Korczyna, Krosno, Odrzykoń, Potok, Łęki Dukielskie, Trześniów, Bzianka, Milcza, Wróblik Szlachecki, Krościenko Wyżne(część), Pustyny(część), Targowiska(część), Łężany(część), Czarnorzeki(część), Ustrobna(część)


Jeśli nie ma twojej miejscowości na liście to nic straconego, zadzwoń na numer: 134300243 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:  FORMULARZ KONTAKTOWY